Enova Pharma Anavar (Oxandrolone) 10 Mg 100 Tablet

750 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma Anavar (Oxandrolone) 10 Mg 100 Tablet: İncelemesi

Anavar, Oxandrolone adı verilen bir anabolik steroid içerir ve vücut geliştirme, kemik güçlendirme ve ağırlık kazanma amaçları için kullanılır. Enova Pharma tarafından üretilen bu ilacın formülasyonu, 10 mg oxandrolone aktif madde içermektedir.

Enova Pharma Anavar Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Anavar (Oxandrolone) 10 Mg 100 Tablet fiyatı:

750 

Enova Pharma Anavar’ın Endikasyonları

Enova Pharma Anavar, fiziksel görünüm ve performansı arttırmak isteyenler tarafından sıklıkla kullanılır. Bu ilaç, ağırlık kazanmak isteyenlerin, cerrahi sonrası büyük doku ve ağırlık kaybı olan hastaların, kemikle ilgili ağrıya sahip olan osteoporoz hastalarının ve diyet ve egzersiz programı olarak kullanılan vücut geliştiricilerin endikasyonları arasındadır. Ayrıca kronik enfeksiyon nedeniyle uzun süre maruz kalan hastalar için de belirtilir.

Enova Pharma Anavar’ın Yan Etkileri

Enova Pharma Anavar’ın kullanımı, bazı yan etkilere neden olabilir. Uykusuzluk, depresyon, ekstremite şişmesi, kabızlık, akne ve kellik gibi cildin şişmesi, livido azalması ve klitoral genişleme gibi deri koşulları oluşabilir. Ayrıca testiküler genişleme ve ağrı gibi etkiler de mevcut olabilir. Kalp hastalarının dikkatli olması gerektiği unutulmamalıdır çünkü bu ilaç kalbin yavaşlamasına neden olabilir.

Enova Pharma Anavar’ın Etkin Dozajı

Enova Pharma Anavar’ın etkin dozajı, 15 ila 60 mg arasındadır. Bu dozaj, doktor tarafından belirlenecek ve kişinin vücut yapısı, amaçları ve mevcut sağlık durumuna göre değişebilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.