Enova Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet

650 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma’nın Dianabol 10 Mg 100 Tablet

Enova Pharma, vücut geliştirme dünyasında tanınan bir markadır ve güvenilir ürünler sunar. Enova Pharma, ürünlerinin güvenilirliğini kontrol etmek için kendi websitesinde bir kontrol fonksiyonu sunar. Bu makalede, Enova Pharma’nın Dianabol 10 Mg 100 Tablet ürünü hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Enova Pharma Dianabol Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet fiyatı:

650 

Dojaz Formu

Dianabol 10 Mg 100 Tablet, 10 mg dozajında bir tablet şeklinde sunulur.

Endikasyonlar

FDA tarafından yasaklanmış olan Dianabol, anabolik steroidler sınıfında yer alır. Vücut geliştiriciler tarafından güç ve kas hacmi artırmak amacıyla kullanılır. Metandienone, androjen reseptörlerine karşı güçlü bir şekilde etki eder ve protein sentezi ve glikojen parçalanması yoluyla kısa zaman aralığında kas kütlesini artırır. Son olarak, östrojen üretir ve bu da su tutmasına neden olur ve kilo ve hacim artışına katkıda bulunur. Erkeklerde etkili bir doz 15-50 mg / gündür ve aktif ömür 6-8 saattir. Böbrekler tarafından atılır ve idrarda saptama süresi 5-6 haftadır. Yasağına rağmen, tonik olarak vücut geliştiriciler tarafından kullanılır. Muhtemelen, senil postmenopozal osteoporoz tedavisi için etkilidir ve hipofiz yetersiz cücelik olarak da önerilir. Ayrıca, kemikleri zayıflatan ve her koşu ve yürüyüş sonrası yorgun olan kişiler için de kullanılır. Ancak, yasa düzenlemeleri zayıf olan ülkelerde ve insanlar ve veteriner hastaları tarafından da kullanılabilir.

Yan Etkiler

Dianabol, pek az yan etkiye sahiptir ve gynacomastia hastaları tarafından düzenli olarak kullanılır. Cildin yağlı olması ve tüylerin yüz ve vücutta büyümesi mümkündür.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.