Enova Pharma Strombafort (Winstroll) 10mg 100 Tablet

700 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Anabolik Steroidlerin Etkileri

Enova Pharma, insanların vücut geliştirme amaçları için sentetik anabolik steroidler sunan bir şirkettir. Bunlardan biri de Strombafort (Winstroll) 10mg 100 tabletidir. Strombafort, testosterondan türetilen stanozolol içerir ve FDA tarafından insan kullanımı için onaylanmıştır.

  1. Strombafort Nedir ve Neden Kullanılır? Strombafort, vücut geliştirme ve güçlendirme amaçları için kullanılan bir anabolik steroiddir. Stanozolol, oral biyoyararlanımı yüksek olduğu için tablet formunda sunulur ve karaciğer tarafından metabolize edilir. Strombafort, büyük anabolik etkisi nedeniyle kadın vücut geliştiricileri tarafından popülerdir; ancak virilizasyon ve maskülinizasyon en sık görülen yan etkilerdir. Ayrıca, stanozolol, vücut geliştiriciler için zayıf vücut kütlesi tutma eğiliminde olduğundan tercih edilir.
  2. Strombafortun Etkileri Nelerdir? Strombafort, anabolik etkileri nedeniyle vücut geliştirme ve güçlendirme amaçları için kullanılır. Stanozolol, insan anemisinde ve kalıtsal anjioödem tedavisinde hekimler arasında popülerdir ve hayvanlarda vücut kitlesi ve iştahı artırmak için kullanılır. At yarışında yarış hazırlığında bir metabolik eksipiyan olarak kullanılır.
  3. Strombafortun Dozajı Nasıl Olmalıdır? Strombafortun etkin dozu, 10-30 mg / gün arasındadır. Optimum sonuç için 50 mg / gün tavsiye edilir.
  4. Strombafortun Yan Etkileri Nelerdir? Strombafortun yan etkileri, düzenli dozlar almaya devam ettikleri sürece geçicidir ve vücut kütlesi almayı bıraktığınızda hızla azalır.

Enova Pharma ürünlerini doğrulamak için, kendi websitesindeki “Enova Pharma CHECK KONTROL” butonunu kullanabilirsiniz.

Enova Pharma Winstroll Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Strombafort (Winstroll) 10mg 100 Tablet fiyatı:

700 

Dozajı

10-30 mg / gün. Her tablette 10 mg aktif madde bulunmaktadır.

Endikasyonlar

Stanozolol, FDA tarafından onaylanmış sentetik bir anabolik steroiddir. Testosterondan türetilmiştir ve oral yolla kullanılması daha yüksek biyoyararlanıma sahiptir. Tabletleştirilmesinin nedeni, karaciğerde metabolize edilmesi ve hayatta kalmasıdır. Stanozolol, östrojen üretmez ve anabolik etkileri nedeniyle kadın vücut geliştiricileri arasında popülerdir. Virilizasyon ve maskülinizasyon yan etkileri sık görülür. Stanozolol, IAAF ve diğer birçok spor organizasyonu tarafından spor etkinliklerinde yasaklanmıştır. Stanozolol, herhangi bir su tutma veya kilo kaybı olmadan zayıf vücut kütlesini koruyan anabolik etkileri nedeniyle vücut geliştiriciler tarafından tercih edilir. Ancak, stanozololun yağ yakıcı bir ilaç olduğuna dair destekleyici kanıtlar azdır. Erkek vücutlarını güçlendirmek için vücut geliştirme uzmanları tarafından anabolik etkiler için kullanılır. Klinik olarak, insan anemisinde ve kalıtsal anjioödem tedavisinde oldukça başarılı olarak kullanılır. Veterinerlikte ise zayıf hayvanların vücut kitlesinin artması için kullanılmıştır. En etkili sonuçlar için, günde 10-25 mg arasında bir doz ve maksimum etki için 50 mg/gün önerilir.

Yan Etkiler

Yan etkiler geçicidir ve dozlarını düzenli olarak almaya devam edilmesi halinde son bulurlar. Dozların kesilmesi durumunda hızla azalırlar. Stanozololün olasak yan etkileri arasında uykusuzluk, depresyon, şiddetli sarılık, mide bulantısı ve kusma görülebilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.