Enova Pharma Testesterone Mix (Sustanon) 300 Mg 5x2Ml Ampul

900 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma Testesterone Mix (Sustanon) 300 Mg 5x2Ml Ampul: Sporcular İçin Doğru Tercih

Enova Pharma, testosteron esterlerinin bir kombinasyonunu içeren bir steroid olan Sustanon’u piyasaya sunmuştur. Bu steroid, sporcular ve vücut geliştiriciler için tasarlanmıştır ve kas büyümesi ve yağ kaybı gibi faydaları vardır. Aynı zamanda eritropoezi artırma ve kas oksijen alımını artırma kapasitesine sahiptir.

Sustanon, bir kez ayda sadece bir kez enjekte edilmesi nedeniyle, diğer steroidlerle birlikte kullanılabilir ve vücut geliştiriciler tarafından oyunu saldırganlığını artırmak için kullanılır. Ancak, kullanımı sırasında bazı yan etkiler oluşabilir, bu nedenle dikkatli bir şekilde kullanılması önerilir.

Yapılan araştırmalar, Sustanon’un vücutta yapılan testosteron seviyesinin artmasına ve kas sayılarının arttırılmasına yardımcı olduğunu göstermiştir. Aynı zamanda eritropoezi artırma ve glikojen sentezi gibi faydaları da vardır.

Enova Pharma, sportif performansı artırmak isteyenler için en kaliteli steroid ürünlerini sunmaktadır. Enova Pharma Testesterone Mix (Sustanon), sporcular ve vücut geliştiricilerinin en çok tercih ettiği steroidlerden biridir. 300 mg/ml dozaj formu ile sunulan bu ürün, ayda sadece bir kez enjekte edilmesi ile oldukça pratiktir.

Sustanon Nedir ve Ne İşe Yarar?

Sustanon, testosteronun farklı esterlerinin bir kombinasyonudur ve sporcuların performansını artırmak için tasarlandı. Ayda sadece bir kez enjekte edilmesi ile kolay kullanım sunan Sustanon, kas büyümesine ve yağ kaybına neden olur. Kas oksijen alımını artırarak yorucu egzersiz bile kolaylıkla halledilebilir. Sporcular, kas sayısını ve görünümünü arttırmak için kullanırlar. Eritropoez önemli ölçüde artar ve bazı anemilerde kullanılır.

Sustanon’un Yan Etkileri

Herhangi bir ilaç gibi, Sustanon da bazı yan etkilere neden olabilir. Olası yan etkiler jinekomasti, akne, libido azalması, testislerin büzülmesi, vücudun suyunu korumak için yüksek afiniteye sahip olması nedeniyle kan basıncının artırılması, prostat boyutunun ve idrara çıkma zorluğunun artması, erkek tipi kellik, estrojenik yan nedeniyle artmaktadır.

Sustanon’un Etkili Dozu

Sustanon’un etkili dozu, 250-1000 mg/hafta arasındadır. Egzersiz programına ve amaçlarına göre dozajın ayarlanması gerekir. Her ne kadar etkili doz 250-1000 mg/hafta arasındaysa da, her kişinin vücut yapısı ve hedefi farklı olduğu için, kişisel bir doktor veya uzmanın danışmanlığından yararlanmanız önerilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.