Enova Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 5 x 2ml Ampul

1.170 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 5 x 2ml Ampul Ürün İncelemesi

Enova Pharma, trenbolone enanthate 200 mg 5 x 2ml ampul ürünü ile hayvanlar için kas büyümesini ve iştahı artırmayı amaçlayan bir steroiddir. Veteriner hekimler tarafından kullanılan bu ürün, etkin yarı ömrünü uzatmak için trenbolon asetat olarak uygulanır.

Trenbolone, nandrolon ile benzer bir şekilde 19. konumda bir testosteron molekülünden oluşur ve son derece popüler bir steroid haline gelmiştir. Ancak, nandrolondan farklı olarak, trenbolon mükemmel bir kas lifi ve sertleşme ilacıdır ve kazanımların çoğunluğu kas lifidir.

Enova Pharma Trenbolone Enanthate Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 5 x 2ml Ampul fiyatı:

1.170 

Trenbolone Enanthate 200 Mg 5 x 2ml Ampulun Yan Etkileri

Trenbolone enanthate 200 mg 5 x 2ml ampul, aromatize enzimine (östrojene dönüştürme) dirençlidir ve hiçbir yüzdesi östrojene dönüşmez. Bu özelliği, erkeklerdeki meme dokusu büyümesini (jinekomasti) ve yağ artışını hızlandırmasını önler. Ayrıca, trenbolonlar 5-alfa-redüktaz enzimine de dirençlidir, bu nedenle androjenik yan etkilere neden olmaz.

Trenbolone Enanthate 200 Mg 5 x 2ml Ampulun Etkin Dozu

Trenbolone enanthate 200 mg 5 x 2ml ampulün haftada 300-600 mg etkin dozu vardır. Bu dozun kullanımı, kas büyümesi ve iştah artışı gibi istenen sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır.

Enova Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 5 x 2ml Ampulün Faydaları

Trenbolone enanthate 200 mg 5 x 2ml ampul, kas büyümesi ve iştah artırma gibi hayvanlar için gerekli olan özelliklere sahiptir. Bu ürün, nandrolon benzeri özellikler sunarken, daha fazla kas lifi ve sertleşme sağlar. Ayrıca, östrojenik yan etkilere neden olmaz ve androjenik yan etkilere neden olma ihtimali de düşüktür.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.