Enova Pharma Turinabol 10 Mg 100 Tablet

770 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma Turinabol 10 Mg 100 Tablet

Enova Pharma, kendilerine ait internet sitesi üzerinden ürünlerinin doğruluğunu Enova Pharma KONTROL sistemi ile kontrol edebilirsiniz.

Enova Pharma Turinabol Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Turinabol 10 Mg 100 Tablet fiyatı:

770 

Dozlama Şekli

Her bir tablette 10 mg aktif madde bulunmaktadır.

Kullanım Alanları

Turinabol, etkileri yavaş ortaya çıkan ve steroid kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan riskler veya östrojen üretimindeki artış gibi yan etkilere sahip değildir. Sürekli kullanımı su tutma kapasitesinin düşmesine neden olur ve bu da vücutta daha kompakt bir hisse neden olur. Sporcular arasında vücut görünümünün iyileştirilmesi amacıyla sıkça kullanılan bir steroidtir. Anabolik steroidlerle kıyaslandığında daha hafif etkilere sahiptir ve sporcular için güzel bir seçenek olarak düşünülür. Ayrıca, hızlı bir şekilde metabolize oluşu ve kolayca atılması gibi avantajları bulunur ve bu nedenle bir ilaç taramasında bulunması pek mümkün değildir. Vücut geliştirme ve görünüm iyileştirme amaçları için sporcularda ve vücut geliştiricilerinde de benzer şekilde kullanılabilir.

Yan Etkiler

Bu steroidin kullanımı sürekli olursa, testosteron üretimi azalabilir. Büyük miktarlarda kullanılması hipertansiyona neden olabilir. Kontrol edilemeyen agresif davranışlar da yan etkilerinden biridir. Bazı tüketiciler gastrointestinal ağrı şikayeti ile karşılaşabilir. Yüksek miktarda kullanımı karaciğer hasarına neden olabilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.