Hygetropin Hgh 100iu 10 Flakon

2.500 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Büyüme Hormonu Hygetropin 100iu

Hygetropin 100IU, büyüme hormonu olarak bilinen HGH’nin en etkili formlarından biridir. Bu ürün, vücut yapısını artırmak veya yağ yakmak gibi amaçlar için kullanılabilir. Ancak, dozajın doğru belirlenmesi çok önemlidir.

Hygetropin 100iu Fiyatı Ne Kadar?

Hygetropin Hgh 100iu 10 Flakon fiyatı:

2.500 

Kas Artışı için Dozaj

Kas artışı isteyenler en az 6-10 birim günlük doz kullanmalıdır.

Yağ Yakma ve Sert Adele için Dozaj

Yağ yakmak ve sert adele (definisyon) kazanmak isteyenler için ise günlük 4 birim yeterli olacaktır.

En Uygun Kullanım Zamanı

Urunun en uygun kullanım zamanı olarak, yatmadan 1 saat önce geçilmesi önerilir. Bu, profesyonel sporcuların ve yabancı forumların paylaştığı bilgiye dayanır.

Hygetropin Enjeksiyonu

Hygetropin enjeksiyonu gayet basit bir işlemdir ve çocuk yaşta olanlar bile yapabilir. Ürünün enjeksiyonunu insülin iğnesiyle ayarlayarak deri altından yapabilirsiniz. Karin bölgesinden enjekte etmekte zorluk çekenler kalça veya bacak bölgesinden yapabilirler. Ürünü, eczaneden alacağınız steril su ile karıştırabilirsiniz.

Saklama Koşulları

Hygetropin, 2°C-8°C arasında buzdolabında saklanmalıdır. Kış ve bahar aylarında oda sıcaklığında 30 güne kadar saklanabilir.

Enjeksiyon Yeri

Enjeksiyonlar, uyluk, kalça, kol ve karın bölgesine yapılabilir. Göbek deliğine yakın olmamaya dikkat edilmelidir. Enjeksiyon yeri temiz ve birkaç saniye kuruması için alkol ile dezenfekte edilmelidir.

Dozaj ve Uygulama Zamanı

Enjeksiyonların uygun zamanı, profesyonel sporcuların ve yabancı forumların sonuçlarına dayanarak gece yatmadan 1 saat önce olarak belirlenmiştir.

Basit Enjeksiyon İşlemi

Hygetropin 100IU 10 flakon HGH enjeksiyonu, insülin iğnesi kullanarak deri altından yapılması gereken gayet basit bir işlemdir. Ürün, ebeveynler bile çocukların da yapabileceği kadar kolaydır.

Enjeksiyon Nerede Yapılmalı?

Enjeksiyonlar, tercihine göre uyluk, kalça, kol ve karın bölgesinde yapılabilir. Göbek deliğine yakın olmamasına dikkat edilmelidir. Enjeksiyon yeri, alkol ile dezenfekte edilmeli ve birkaç saniye kuruması için beklenmelidir.

Saklama Koşulları

Hygetropin 100IU 10 flakon HGH, eczaneden alınan steril su ile karıştırılabilir. Ürün, 2°C ile 8°C arasında buzdolabında saklanmalı ve kış ve bahar aylarında oda sıcaklığında 30 gün saklanabilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Hygetropin

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.