Pec Labs Testosteron Suspension 75 Mg 10 Ml

850 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

PEC Labs Testosteron Suspension 75 Mg 10 Ml: Üstün Performans ve Kas Kütlesindeki Artışı Sağlayan Bir Steroid Ürünü

Testosteron, vücudumuzda bulunan en önemli hormonlardan biridir ve erkeklik özelliklerinin gelişmesine yardımcı olur. Ayrıca, kas kütlesinde ve güçte artışı sağlamaya yardımcı olan bir hormon olarak da bilinir. PEC Labs tarafından üretilen testosteron suspension, kas kütlesindeki artış ve güç artışı amaçlı olarak kullanılan bir steroid üründür.

Süspansiyon testosteronu, su bazlı estersiz testosteron çeşididir ve testosteron’un ilk hali olarak bilinir. Bu yüzden, çok hızlı etki eden bir enjeksiyon olarak bilinir ve sporcular arasında çok güçlü bir testosteron çeşidi olarak kabul edilir.

Pec Labs Testosteron Suspension Fiyatı Ne Kadar?

Pec Labs Testosteron Suspension 75 Mg 10 Ml fiyatı:

850 

Testosteron Suspension: Hızlı ve Etkili Bir Güç Artışı

Sporcular, testosteron suspensionu genellikle güç kazanmak için kullanırlar. Bu ürün, doping testi yapılmayan koşu, mülakat gibi performans ve güç artışı gerektiren durumlarda sporcular tarafından kullanılabilir. Ayrıca, kas kütlesinde ve gücünde etkileyici bir artışı sağlar. Eğer büyük oranda kütle kazanmak istiyorsanız, testosteron suspension ile Dianabol, Anadrol, Parabolan, Masteron ya da Deca Durabolin gibi diğer steroid ürünleri ile çok iyi kombine edilebilir.

Testosteron Suspension Dozajı ve Kullanımı

Haftada 50 ile 400 mg arasında değişen dozlar halinde kullanılması gerekmektedir. Testosteron süspansiyonu, her gün 50-100 mg dozunda enjekte edilmelidir. Testosteron seviyesini sadece 2-3 gün boyunca yükselten bu ürün, hızlı ve etkili bir şekilde güç kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.