Peptid Sciences Sermorelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

4.000 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Peptide Sciences Sermorelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su: Büyüme Hormonu Artışı için En Etkili Çözüm

Peptide Sciences Sermorelin 5 Mg 5 Flakon, büyüme hormonu seviyelerinin artmasını hedefleyen sporcular, atletler veya büyüme hormonu eksikliği olan kişiler için ideal bir çözümdür. Sermorelin acetat, hızlı etki gösteren büyüme hormonu salgılatıcı peptidlerden biridir ve hipofiz bezi üzerinden büyüme hormonu salgısını artırarak çalışır. FDA tarafından onaylanan sermorelin acetat, tıpta büyüme hormonu eksikliği olan çocuklar ve yetişkinler için kullanılır, supplement olarak ise sporcular ve atletler tarafından kullanılır.

Sermorelin acetatın kullanımı sonucunda büyüme hormonu ve IGF-1 seviyeleri artar ve bu artışın sonucunda kas artışı, tendon güçlenmesi, gençlik etkisi, yağ oranında azalma ve kaliteli uyku gibi mükemmel etkiler görülür. Sermorelin, normal yaşamımızda gördüğümüz üzere doğal büyüme hormonu üretiminin 30 yaşından sonra her yıl %14 oranında düşmesi nedeniyle yaşlanma belirtilerinin önüne geçebilir. Uyku kalitesinde azalma, enerjide azalma, yağ depolarında artış ve cilt sarkması gibi belirtiler, büyüme hormonu üretiminin azalmasına işarettir. Sermorelin acetat, yaşlanmak istemeyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Sermorelin acetat, mental, fiziksel ve genel faydaları bir arada sunar. Mental faydaları arasında odaklanma ve zihin berraklığı sağlama, depresyon ve mutsuzluk gibi problemlerin önüne geçme ve libido artışı gibi faydalar bulunur. Fiziksel faydalar ise saf kas artışı, yağ oranının düşürülmesi, cildin elastikiyetinin artması, selülit sorunlarının ortadan kaldırılması ve kemik yoğunluğunun artmasını sağlar.

Peptid Sciences Sermorelin Fiyatı Ne Kadar?

Peptid Sciences Sermorelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su fiyatı:

4.000 

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Peptide Sciences

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.