Pregnyl 5000 IU 1 Ampul

450 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Pregnyl 5000IU: İnsan Döl Eşidir ve Testosteron Seviyesini Artırır

Pregnyl, bir steroid değildir. Hamile kadınların idrarından elde edilen, doğal bir insan döl eşidir. Pregnyl, erkeklerin testislerinin daha fazla testosteron üretmesini sağlar.

Sporcuların aşırı testosteron kullanımı, vücudun kendi normal üretimini durdurur. Ancak, Pregnyl bu üretimi tekrar başlatır ve vücudun erkeklik hormonu seviyesini yükselterek testisleri çalıştırır. Çok hızlı etki ederek, vücudun testosteron seviyesini orijinal dengesine getirir. Bu nedenle, uzun süreli ve yüksek dozlardaki steroid kullanımı sırasında Pregnyl gereklidir, böylece testislerin çalışması durdurulmaz ve erkeklik kaybı olmaz.

Vücuda dışarıdan fazla steroid verilmesi sonucu, hipofiz, vücuttaki erkeklik hormonu artışını dengelemek için testislerdeki normal üretimi durduran sinyalleri verir. Ancak, Pregnyl vücuttaki testosteron seviyesini çabucak yükseltir. Hem dışardan verilen hem de vücut tarafından üretilen hormonların yüksekliği kürün etkisini artırır.

Pregnyl, erkeklerde androjen seviyesini %400 oranında artırır. Bu çok yüksek bir seviyedir ve erkeklik organını korurken, steroidin etki alanını da artırır. Aynı zamanda, östrojen seviyesi de doğal olarak yükselir.

Pregnyl 5000 IU Fiyatı Ne Kadar?

Pregnyl 5000 IU 1 Ampul fiyatı:

450 

Pregnyl 5000IU Kullanımı:

Hafif ve orta seviyede kürler için tek bir 5000IU enjeksiyon yeterlidir. Deca ve Tren gibi ilaçların bulunduğu kürlerde ise iki adet 5000IU enjeksiyon önerilir. 5000IU tek sefer enjeksiyonluktur ve su ile karıştırıldıktan hemen kullanılmalıdır. Bölme, bekletme ve dozaj ayarlama gibi işlemler yapmayınız.

Enjeksiyon Nasıl Yapılır:

Toz halindeki ilacın, enjeksiyon yapmadan önce, içinde bulunan sıvıda eritilmesi gereklidir. İlacın vücuda enjekte edilmesi ise, bacak veya kolun yukarı kısmına normal siyah ve yeşil uçlu iğnelerle, ya da karın duvarına insülin iğnesiyle yapılabilir. Bu yöntemlerin etkisi aynıdır, ancak en kolayı derinin altına insülin iğnesi ile yapmaktır. Eğer enjeksiyon deri altına yapılacaksa, bu kolayca size ait bir işlemdir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Merck

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.